Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину «REZATTO.UA», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «rezatto.ua» (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття та визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

 • «товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
 • «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
 • «Продавець» – компанія, що реалізує товари, які представлені на Інтернет-сайті.
 • «Покупець » - фізична чи юридична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
 • «Замовлення» - вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:

 • Добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • Самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • Оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • Обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовлення у будь-якій кількості.

4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Накладеним платежем

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівку в гривнях.

5.2. При ненадходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Оплата карткою VISA/Mastercard, через Приват24, через Liqpay, Оплата або Покупка частинами

5.3. Оплата здійснюється під час оформлення замовлення на сайті

5.4. При ненадходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Детальні умови оплати вказані на сторінці: Доставка та оплата

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній або кур'єром, де й здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцю надаються документи згідно із законодавством України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

 • Оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • оформити електронний договір;
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • Змінений виробником зовнішній вигляд Товару або його комплектацію;
 • за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
 • за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
 • за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей лише шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї угоди за умови попередньої публікації її на сайті REZATTO.UA.

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію".

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

Детальні умови повернення товару вказані на сторінці: Гарантія та повернення.

Термін дії договору

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «REZATTO.UA» на офіційному інтернет-сайті REZATTO.UA має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товару.

Зверніть увагу!

Перед переглядом та використанням даного сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Користувач сайту REZATTO.UA зобов'язаний ознайомитись з цими умовами. У разі незгоди з цими умовами, користувач зобов'язаний припинити використання даного сайту. Використання сайту REZATTO.UA після ознайомлення або не ознайомлення з цими умовами означає, що користувач погодився та прийняв ці умови використання сайту. Сайт REZATTO.UA дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті REZATTO.UA, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації або оформлення замовлення на сайті ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це, щоб ми вжили заходів щодо відновлення даних.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення REZATTO.UA може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. REZATTO.UA не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами цього сайту.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги сайту REZATTO.UA надаються без будь-яких гарантій. Сайт REZATTO.UA та його власники не гарантують точності та повноти матеріалів, опису товарів, що надаються на цьому сайті. Сайт REZATTO.UA в будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, опису та характеристик товарів, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на даному сайті REZATTO.UA не зобов'язується оновлювати їх. REZATTO.UA за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту або товарів з даного сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт REZATTO.UA. Це може включати запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з сайтом, послугами та товарами на сайті REZATTO.UA, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах у рекламних цілях.

Повідомлення, розсилки, повідомлення

REZATTO.UA може надсилати Вам повідомлення у відповідь на повідомлення за скаргами, пропозиціями, претензіями та ін., надісланими вами через форму зворотнього зв'язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при керуванні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. REZATTO.UA здійснює відправку повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, які містять рекламну інформацію.

Зміни в умовах використання

REZATTO.UA має право змінювати ці умови в будь-який час без попереднього повідомлення. Ви повинні періодично переглядати ці умови, щоб бути ознайомленими з поточною версією. Ваше продовження використання сайту після внесення змін означає вашу згоду з оновленими умовами.

Контактна інформація

Якщо у вас виникли питання щодо цих умов використання, ви можете зв'язатися з нами за наступною адресою:

REZATTO.UA
Адреса: вул. Прикладна, 123, м. Київ, Україна
Електронна пошта: info@terka.com.ua
Телефон: +380123456789

Адміністрація онлайн-магазину REZATTO.UA

На головну